زعفران ایران
الرئيسية / آموزش دم کردن زعفران / آموزش رایگان کشت زعفران صادراتی

آموزش رایگان کشت زعفران صادراتی

آموزش کشت زعفران 

شرایط لازم برای کشت زعفران صادراتی . این آموزش چند مرحله دارد که در این بخش به مرحله اول آموزش رایگان کشت زعفران صادراتی می پردازیم . شرایط آب و هوایی – شرایط زمین کشاورزی زعفراننوع پیاز – چگونگی آماده سازی زمین – کاشت پیاز زعفرانشرایط آبیاریمقدار کود مناسبسله کشی و شرایط پس از کشت زعفران – برداشت خشک کردن زعفران و دیگر مراحل کشت زعفران را طی چند مرحله درج خواهیم کرد . دوستان ارجمندی میتوانند در زمینه کشت زعفران – صادرات زعفران و در مورد نحوه عملکرد شرکت و همچنین جهت ثبت سفارش و خرید و فروش زعفران به متخصصان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط بشوند.

 

 

آموزش رایگان کشت زعفران
آموزش رایگان کشت زعفران

کاشت زعفران

کاشت زعفران در آب و هوای معتدل باید انجام گیرد. در تهیه زمین به منظور کاشت زعفران لازم است توجه و دقت خاصی معمول شود. از مرداد ماه تا مهر ماه می توان به کاشت زعفران اقدام نمود.

گیاه زعفران

زعفران (Crocus sativus) از تیره زنبق سانان ( Iridaceae ) ميباشد. زعفران گیاهی است علفی، چند ساله، دارای کورم ( پداژه ) سفید رنگ که روی آن جوانه هاي راسی و جانبی وجود دارد. ریشه افشان، کوتاه و به طور معمول از قاعده کورم بر روی یک دایره خارج می شود. گل شامل گل پوش ۶ قطعه اي ۳ کاسبرگ و ۳ گلبرگ، همرنگ و خوشبو، دارای ۳ پرچم با بساک زرد رنگ، مادگی آن دارای خامه سفید، کلاله ۳ شاخه ای و قرمز رنگ است.

 

برگها باریک و بلند به رنگ سبز تیره يا چمنی به طول حدود ۲۰ تا ۵۰سانتی متر، به تعداد ۱۱- ۵ برگ، گلها و برگها داخل لوله ای غشايی به نام اسپات ( چمچه ) قرار ميگیرد که وظیفه حمایت برگ و گل تا خارج شدن از خاک را به عهده دارد. اين گیاه سه گانه می باشد و تولید بذر نمی کند.

آب و هوای مناسب جهت کاشت زعفران

زعفران گیاهی است گرمسیری و در نقاطی که آب و هوای معتدل داشته و دارای تابستان های گرم و خشک و آفتابی و پاییز و زمستان نسبتا ملایم دارد، به خوبی رشد می کند و می شود در این مناطق کاشت زعفران را انجام داد. لازم به ذکر است که این موضوع ممکن است در همه شرایط صادق نباشد زیرا احتمال دارد گیاه به صورتی با محیط سازگار شود چنانچه در همدان که در ردیف شهرهای سردسیری ایران است، زراعت و کاشت زعفران نتایج رضایت بخشی داده است.

 

پیاز زعفران تابستان فعالیت ندارد، دوره بیداری و فعالیت آن از حدود آبان تا اردیبهشت است و با شروع فصل گرما برگهایش زرد شده و می خشکد و پیاز به خواب می رود پس زمین های گرم و خشک جای مناسبی برای کشت زعفران است.

 

مِن فضلک، اتصلوا بِمتخصصی شرکتنا لشراء الزعفران و طلب التسجیل:
مدیر المبیعات
طرق التواصل:
تمثيل إیران: 00989120658535
مدیر المبیعات : 00989190391843
تمثيل ألمانيا: 004917687913876
مکتب أروبا - هولندا: 003161396319
عنوان القناة : channel@
عنوان الموقع: www.your_site.com
البرید الإلکترونی: info@Almaszaffran.ir

شاهد أيضاً

بيع الزعفران في لاهاي بهولندا

بيع الزعفران في لاهاي بهولندا

بيع الزعفران في لاهاي بهولندا 980 € بيع كميات كبيرة من الزعفران في سوق الزعفران . سعر الكيلو من الزعفران النقي . سعر الزعفران مسغلي و الزعفران بالتجزئة . سعر بيع زعفران المانشا الفاخر

error: Content is protected !!